Realizacje

Strona główna / Realizacje

Królowa Śniegu

Widowisko Królowa Śniegu, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena wykonywane przez Moskiewską Rewię Na Lodzie. Zespół Rewii był jedną z głównych atrakcji na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Paryż 2005, 2007, 2008, 2010.

Śpiąca Królewna

Widowisko wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie oparte jest na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci. Jest to premiera tego spektaklu w Polsce, a na uwagę w nim zasługują: doskonała i oryginalna warstwa muzyczna; choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie; bogata warstwa scenograficzna, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne.

Pinokio

Pinokio

Wspaniałe, różnorodne kostiumy, bogata scenografia, jak również energetyzujące widzów układy choreograficzne zostały zaprojektowane przez Olgę Radczenko – mistrzynię jazdy figurowej. Ponadto wartość artystyczną spektaklu wzbogaciły fantastyczne efekty specjalne, wraz z pokazem sztucznych ogni w finale rewii.

Zaczarowany Las

Zaczarowany Las

Baśń muzyczna dla dzieci, ciekawa fabuła, wiele pięknych piosenek to atut tego przedstawienia. Scenografia i barwne kostiumy dopełniają całości widowiska. Przedstawienie w wykonaniu aktorów łódzkiej sceny muzycznej. Libretto - tekst: Danuta Katarzyna Łopata. Muzyka: Tadeusz Woźniakowski. Reżyseria: Danuta Katarzyna Łopata. Ruch sceniczny: Anita Nikitin.

Calineczka

Calineczka

Baśniowe widowisko w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie oparte na znanym utworze autorstwa Hansa Chrisiana Andersena.

Zaczarowana Księżniczka

Zaczarowana Księżniczka

Musical w wykonaniu znakomitych artystów łódzkiej sceny muzycznej. Ciekawa, pouczająca baśniowa fabuła, wiele pięknych piosenek, interesująca scenografia, barwne kostiumy i efekty świetlne - to elementy decydujące o atrakcyjności tego prezentowanego już na wielu krajowych scenach w blisko 300 przedstawieniach spektaklu. Występują: Księżniczka, Gwidon, Królowa, Król, Dobra Wróżka, Zły Czarownik, Zajączek, Niedźwiadek, Wilk, Lis, Sowa, Papuga, Sarenka, Dobosz.

Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów

Spektakl oparty na motywach znanej baśni Lewisa Carrolla w wykonaniu artystów Rosyjskiej Rewii na Łyżworolkach z Moskwy. Reżyseria i choreografia: Julita Płaszczyńska. Muzyka: Szczepan Riabow

Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków

Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków

Widowisko zaprezentowane przez Rosyjską Rewię na Lodzie i Rolkach z Nowosybirska oparte na znanej baśni autorstwa braci Wilhelma i Jakuba Grimm. Zespół ten był jedną z głównych atrakcji na Międzynarodowych Festiwalach Łyżwiarskich w Szwecji, Finlandii, Japonii i Korei Południowej. Widowisko wyreżyserowane przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Radczenko.

Dziadek do Orzechów

Dziadek do Orzechów

Spektakl dla dzieci oparty na znanej baśni E.T.A. Hoffmana ze wspaniałą muzyką Piotra Czajkowskiego. W przedstawieniu wystąpili artyści Moskiewskiej Rewii na Lodzie, wychowankowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Przedstawienie można było obejrzeć na ekranie telewizorów, transmitowane przez stację TVN.

Bolshoi Ice Circus

Bolshoi Ice Circus

Moskiewski Cyrk na Lodzie został utworzony w maju 1963r. w Moskwie. Jest to wielka innowacja w dziedzinie sztuki cyrkowej, która nigdy od tego czasu nie miała sobie równej. Po przeszło półtora roku intensywnych prób odbyła się premiera w Tule w pażdzierniku 1964r. Od tego czasu zespół zbiera sukcesy na całym świecie. Tourne po Polsce 1996r.

Giganci Praczasów

Giganci Praczasów

Wielki pokaz dinozaurów zorganizowany w Polsce od 19 kwietnia do 30 października 1994r. w największych miastach w Polsce: Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Gdańsku, Kołobrzegu, Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu i Warszawie.

Hałas Nocy

Hałas Nocy

Spektakl kabaretowy w wykonaniu aktorów legendarnego zespołu krakowskiego – Piwnicy Pod Baranami. Wystąpili: Zbigniew Raj, Dorota Ślęzak, Barbara Wilk, Krzysztof Janicki, Adrian Konarski.

Rzecz o Prusie

Rzecz o Prusie

Spektakl Teatralny stworzony z okazji 150 rocznicy urodzin Bolesława Prusa. Wykorzystano fragmenty utworów „Lalka”, „Placówka”, „Baran i Wilk”, „Na Śmierć Filtrusia”, „O Rozkoszy Życia Wiejskiego” oraz teksty z innych utworów. Wystąpili aktorzy tatrów łódzkich: Nowy i Studyjny.

Satyricon

Satyricon

Spektakl Teatralny w wykonaniu Aktorów Scen Łódzkich. Reż. Tomasz Pietrasik. Wystąpili: Róża Chraberska, Marek Kołaczkowski